Právě je 28 bře 2024 23:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 bře 2007 00:46 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Měli jste pravdu, zbytečné obavy...

Nepočítám-li první pokus, kdy jsem se zbytečně motal kolem baráku, hotovo v dalším pokusu :)

S arzenálem od savehousu to byla opravdu brnkačka. Co se dalo, odpraveno z dálky bazookou či sniperkou.

Do export-importu a checkpointové "kopcovité" mise na 3. ostrově se mi moc nechce...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 bře 2007 08:31 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Do export-importu a checkpointové "kopcovité" mise na 3. ostrově se mi moc nechce...[/i]


export-import na 3 ostrově je v pohodě, většinu aut najdeš projíždět kolem oné garáže. Jedná se pouze o samé sportovní a osobní vozidla.

S tou checkpointovou misí s Patriotem je to horší, ale pokud si v tom uděláš systém tak se to dá zmáknout a při sebrání posledního checkpointu ti zbyde minuta. Nejhorší je ten první až třetí checkpoint, ty musíš sebrat strašně rychle a pak už je to v pohodě pokud nebudeš dělat zbytečné chyby či Patriota nepřevrátíš.

Je pravda že tahle mise mě ze začátku šíleně sr**a ale když sem to dělal asi po pátý tak mě to naopak začalo bavit a i když už mám 100% dokončeno tak si ji rád dám zas a zas jen tak, podobně jako třeba misi Turismo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz