Právě je 12 kvě 2024 19:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Mrtve forum
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 17:08 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Poslednom čase je to tu nejake mrtve... :cry: :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 17:32 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2005 23:20
Příspěvky: 590
Bydliště: 21st eagle wing airbase, California
:? , toho som si tiez vsimol...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 17:36 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
NJN, asi nase forum proziva krizi domluvim se s iLookem a dame na web zase reklamu nebo novinku


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 18:12 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2005 13:45
Příspěvky: 400
Bydliště: http://gamelair.cz/
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
kenny01 píše:
NJN, asi nase forum proziva krizi domluvim se s iLookem a dame na web zase reklamu nebo novinku


To je blbý,ale vono se to podá. :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 18:16 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
kenny01 píše:
NJN, asi nase forum proziva krizi domluvim se s iLookem a dame na web zase reklamu nebo novinku
jj zkus te to


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 18:18 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2005 18:07
Příspěvky: 471
jarda píše:
kenny01 píše:
NJN, asi nase forum proziva krizi domluvim se s iLookem a dame na web zase reklamu nebo novinku


To je blbý,ale vono se to podá. :)
Spíše naopak, za chvíli končí prázdniny a spousta lidí z fóra chodí ještě do školy - takže nebudou mít na forum tolik času :(


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 21:39 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:30
Příspěvky: 471
Bydliště: OL
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Lidi je tu posledni dobou malo kvuli pomalemu nacitani celych nasich stranek. Do konce tydne vse bude ok.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 22:04 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2005 13:45
Příspěvky: 400
Bydliště: http://gamelair.cz/
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Carrera píše:
jarda píše:
kenny01 píše:
NJN, asi nase forum proziva krizi domluvim se s iLookem a dame na web zase reklamu nebo novinku


To je blbý,ale vono se to podá. :)
Spíše naopak, za chvíli končí prázdniny a spousta lidí z fóra chodí ještě do školy - takže nebudou mít na forum tolik času :(


Hele jo,to mě nanapadlo.Já osobně jsem někdy často na foru v dobu kdy bych byl jinak ve škole.To je pravda,že nvštevnost rapidně klesne.Např já sem budu moct chodit nejlepe od dvou. :cry: :evil: :evil: :evil: :!:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 22:07 
Hoodsta
Hoodsta

Registrován: 23 čer 2005 13:56
Příspěvky: 115
Bydliště: SVK-BA
jarda píše:

Hele jo,to mě nanapadlo.Já osobně jsem někdy často na foru v dobu kdy bych byl jinak ve škole.To je pravda,že nvštevnost rapidně klesne.Např já sem budu moct chodit nejlepe od dvou. :cry: :evil: :evil: :evil: :!:

ja tu budem od 15:00 do 20:30 lebo vtedy mam volny pocitac :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 22:25 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
iLook píše:
Lidi je tu posledni dobou malo kvuli pomalemu nacitani celych nasich stranek. Do konce tydne vse bude ok.
Jo táááák... A já se vztekal nad mizerným připojením (wifi po silném dešti umí zazlobit), desetkrát po sobě klikal a klikal a dost často končilo načítání ve FF hláškou "čas vypršel", Tak to jsem si oddechl, že chyba je někde jinde :wink:

Ad "mrtvo/živo": po 25.8. se konečně budu hraní SA moci věnovat na "plný úvazek" :wink: . A jak se znám, co chvíli tady budu s nějakým zákysem či problémem typu "jaxe nasedá na kolo", "jak měnit v ruce zbraň", "ten můj chlapík nevydrží dlouho pod vodou, co s tím", "kde najdu boxera", "jak vysunout podvozek" a podobně, takže práce budete mít dost a dost Z) :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2005 22:35 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2005 13:45
Příspěvky: 400
Bydliště: http://gamelair.cz/
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
iLook píše:
Lidi je tu posledni dobou malo kvuli pomalemu nacitani celych nasich stranek. Do konce tydne vse bude ok.
Jo táááák... A já se vztekal nad mizerným připojením (wifi po silném dešti umí zazlobit), desetkrát po sobě klikal a klikal a dost často končilo načítání ve FF hláškou "čas vypršel", Tak to jsem si oddechl, že chyba je někde jinde :wink:

Ad "mrtvo/živo": po 25.8. se konečně budu hraní SA moci věnovat na "plný úvazek" :wink: . A jak se znám, co chvíli tady budu s nějakým zákysem či problémem typu "jaxe nasedá na kolo", "jak měnit v ruce zbraň", "ten můj chlapík nevydrží dlouho pod vodou, co s tím", "kde najdu boxera", "jak vysunout podvozek" a podobně, takže práce budete mít dost a dost Z) :D :D :D


Tomu jak vysunout podvozek bych i docela věřil. :lol: :lol: :lol: Z) (fakt)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 srp 2005 02:00 
Newbie
Newbie

Registrován: 20 čer 2005 18:03
Příspěvky: 24
LoL Taky jsem se docela bal protoze ted mam docela hodne problemu..Hlavne jsem mel bobky z toho Cas Vyprsel :-)Myslel jsem ze to je nejake omezeni :-)protoze mi nesel predtim NEt a kecalo to nejake hluposti :-))) :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 srp 2005 22:55 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
osobne bych taky uvital nejaky oziveni fora, ale uprimne receno, nenapada me jak.. mam dojem, ze to tu udrzuje nazivu jen par lidi (modi a par dalsich, tak 5)..
jinak ad skola a navstevnost - naopak, ta se muze jeste i zvysit, spousta lidi sem bude chodit ze skoly, protoze nemaji doma net.. vsak uvidime


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 srp 2005 12:38 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
Domluvim se s iLookem o podpore fora ze stranek


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 srp 2005 16:20 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
siSINka píše:
iLook píše:
Lidi je tu posledni dobou malo kvuli pomalemu nacitani celych nasich stranek. Do konce tydne vse bude ok.
Jo táááák... A já se vztekal nad mizerným p?ipojením (wifi po silném dešti umí zazlobit), desetkrát po sob? klikal a klikal a dost ?asto kon?ilo na?ítání ve FF hláškou "?as vypršel", Tak to jsem si oddechl, že chyba je n?kde jinde :wink:

Ad "mrtvo/živo": po 25.8. se kone?n? budu hraní SA moci v?novat na "plný úvazek" :wink: . A jak se znám, co chvíli tady budu s n?jakým zákysem ?i problémem typu "jaxe nasedá na kolo", "jak m?nit v ruce zbra?", "ten m?j chlapík nevydrží dlouho pod vodou, co s tím", "kde najdu boxera", "jak vysunout podvozek" a podobn?, takže práce budete mít dost a dost Z) :D :D :D


JJ to WiFi pri/po dazdi je fakt hrozne ale ... co uz :? Mne nacita stranku tak po tretom refreshi :evil: Ale to vsetky stranky nielen gtasa.cz :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz