Právě je 28 dub 2024 08:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Budete hrať The Godfather
Áno určite !!! 46%  46%  [ 13 ]
Možno ,počkám na recenziu,potom uvidím 39%  39%  [ 11 ]
Jednoznačne nie !!! 14%  14%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 28
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 bře 2006 19:46 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
dexterSVK píše:
mozno PS2 verzia krsneho otca bude lepsia ako mafia lebo mafia bola naPS 2 dosrana


JJ. Podle hodnoceni a ohlasu je opravdu PS2 verze kmotra mnooohem lepsi (hry byla primarne vtvorena prave pro PS2). Mafii na PS2 jsem nehral, ale slysel jsem priserne prihody :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 bře 2006 00:12 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2005 19:05
Příspěvky: 300
mafie na PS2? hrůza! dvě střeli do auta a ono vybuchne! na každou věc potřebnou k misi ukazovala obrovská zelená šipka,aby to náhodou děti nepřehlídli :roll: :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 bře 2006 12:52 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
opravdu nechapu proc EA po zkusenostech s nadhernymi auty v NFS:MW nasadily do Kmotra takovyhle hruzy


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 bře 2006 13:24 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
EA vsadili na pribeh a atmosferu, niektore sceny pred/po misii su fakt kraasne :D auta su tam len nieco rychlejsie ako nohy :D kladne hodnotenie davaju hre len fanusikovia Kmotra a pre nich je to aj urcene, takze je jasne, ze napr Draken hodnoti stale len auta a grafiku, lebo pribeh vobec nepozna :mrgreen: ja davam hre 9/10 :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 bře 2006 13:40 
Soldier
Soldier

Registrován: 13 črc 2005 12:24
Příspěvky: 496
Bydliště: San Fierro
Já sem třeba Kmotra neviděl ani nečetl a taky se mi to líbí :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 bře 2006 13:52 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
navíc taky musíte trochu brát ohled na to, že Godfather je pokud se nemýlím první hra která se snaží konkurovat GTA nebo Mafii od EA Games.. jestli někdy bude GF 2 tak bude už o hodně propracovanější :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 bře 2006 15:01 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Dnes jsem se k tomu na chvili dostal (PS2 verze). Grafika obstojni, ale na pohled hnusne barevna (grafik ma rad odstiny sede a hnede). Auta - prierne! Na silnici jezdi asi 5 typu aut. Ovlaani priserne arkadovite a auta jezdi hrooooozne rychle na svou dobu (Henry Ford by se divil). Postavy jsou super, pribeh taky, namluveni uzasny (Brando chrci jak ve skutecnosti, Duval jen z televize vyskocit). Ovladani lepsi, nez GTA (verze pro PS2). Souboje na blizko uzasny :mrgreen: (protivnika si chytnete a pak si ho analogem pekne zpracujete, vymlacujete s nim vylohy, stoly atd). Strelba horsi (ale da se v pohode zvladnout). Priserny je ale system odmenovani, kdy za jakoukoli cinnost dostavate body!! Hruza. zabijes gangstera a dostanes nekolik bodu respektu!! Kdo tohle vymyslel musel silne fetovat! Jinak interiery se neustale opakuji a cela hra je silne repetivni. Ani jsem nemel chut objevovat mesto. Navic ma ke Kmotrovi daleko asi jako ja k Dalajlamovi. V kmotrovi slo o cest a musely se dodrzovat interni zakony mafie (nezabijet civilisty, zbytecne neupoutavat pozornost atd.), ale tady prosto delate jatka. Postavy muzete zvlastnim zpusobem "popravovat" (coz je extra pitome a pripomina spise Mortal Kombat). Prijde mi,. ze EA se snazili vzit to nejlepsi ze vsech moznych zanru a smichat to dohromady, ale dopadlo to jako kdyz pejsek s kocickou varili dort...

7/10 (zatim -s premahanim-, ale mozna se to v prubehu zlepsi)

BTW: jedinym silne pozitivnim bodem vidim moznost vytvorit si docela podrobne vlastniho mafiana (a to i dost uchylneho vzhledu)
BTW2: srovnavat to s Mafii je urazka :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 bře 2006 20:21 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
Cole píše:
Godfather je pokud se nemýlím první hra která se snaží konkurovat GTA nebo Mafii od EA Games


to s grafikou nema nic spolecnyho...inu az odzkousim tak si udelam podrobnejsi nazor


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 dub 2006 16:41 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2005 19:05
Příspěvky: 300
Mam s kmotrem jeden,nebo spis víc problemů. V menu nemam miš a když dam new game,tak se hra spusti,ale grafika ani neni grafika,vůbec nejsou vidět chodci a domy sou prostě jenom jednobarevný krabice bez textur. když skončí video s výbuchem budovy kterej ani nevidim jenom slyšim tak nevidim vlastní postavu,prostě nic akorát mužu chodit a napíše se mi tam abych pohybem myši nebo q,e mlátil protivníky,který taky nevidim! tak jestli někdo nevíte čim to je,třeba jestli na to neni ňákej patch aspoň na to menu.
mam comp: 512mb RAM cpu2Ghz a grafika ňáká G-force 128mb


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 dub 2006 17:30 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
Keblos píše:
Mam s kmotrem jeden,nebo spis víc problemů. V menu nemam miš a když dam new game,tak se hra spusti,ale grafika ani neni grafika,vůbec nejsou vidět chodci a domy sou prostě jenom jednobarevný krabice bez textur. když skončí video s výbuchem budovy kterej ani nevidim jenom slyšim tak nevidim vlastní postavu,prostě nic akorát mužu chodit a napíše se mi tam abych pohybem myši nebo q,e mlátil protivníky,který taky nevidim! tak jestli někdo nevíte čim to je,třeba jestli na to neni ňákej patch aspoň na to menu.
mam comp: 512mb RAM cpu2Ghz a grafika ňáká G-force 128mb


ňáká geforce 128mb... to je právě ten problém... zjisti přesně o jakou GF jde...
Já měl na stařičký MX440 podobnej problém s mafií... holt chtěla DX 8.1 a MX uměla jen 7.0 ... takže jsem viděl kola a nic jinyho...

Myslim, že problém bude v grafice...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 dub 2006 17:32 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nic mě nenapadá, ani hru nemám. Co ovladače grafárny? Splňuje tvoje sestava minimální požadavky hry? Nemáš v PC "nepořádek"?

Zkus navštívit forum.kmotr.com - tam seženeš třeba více rad (i když dost lidí je tam z gtasa.cz :wink: )


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 dub 2006 14:09 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
prej ze se tam neda skakat :cry: od hry vyzaduju skakani :!: :!: :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 dub 2006 15:42 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Tak jsem s touto hrou strávil tak 10 minut a šla pryč...
Ovládání naprosto příšerný, klávesnice debilně nakonfigurovaná, aby to člověk celý předělával, myš strašná, zas tam jsou nějak divně ty osy a gamepad kupodivu nejlepší, jenže ani ten to nezachrání. Hned na začátku jsem dvakrát nesplnil misi, protože jsem nezahnul hned první ulicí, ale to auto vystartovalo tak rychle, že jsem chtěl až druhou... Tohle naprosto nechápu, město, kde člověk nesmí do vedlejší ulice...
Příběh nemám šanci ohodnotit, protože už to ovládání a systém předem daný cesty mě příšerně znechutily... Je to asi tvrdý, ale můj první dojem je tak 2/10 a to jen za celkem pěknou grafiku...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 dub 2006 15:45 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Gorgo píše:
Já měl na stařičký MX440 podobnej problém s mafií... holt chtěla DX 8.1 a MX uměla jen 7.0 ... takže jsem viděl kola a nic jinyho...

Já měl MX440 ještě před měsícem a jela úplně úžasně! :) Takže jí neurážej, to bylo něčím jiným a ne MX440! :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 bře 2007 17:41 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2007 14:42
Příspěvky: 721
Bydliště: Liberty City
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Le-Mur píše:
prej ze se tam neda skakat :cry: od hry vyzaduju skakani :!: :!: :cry:

to ti vynahradí ty způsoby zabíjení, chlapa tam můžeš shodit ze střechy nebo do pece, nejlepší je když přijdeš k týpkovi s brobovnicí a našiješ mu to pod bradu, ustřelíš mu tím čelist. Tuhle hru sem hral a zase budu protože je to husté a já se nudím


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz