Právě je 28 dub 2024 20:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 bře 2006 15:43 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
nvm... nějak extra světle to s Driverem Paralen nevypadá...
btw joooo hurraaaaa už sou starý smajly :lol: :D Z) :) :P :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2006 17:24 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Reknu to rovnou. Velke Zklamani!. Prave sjem po nekolikate dohral demo na PS2. Ovladani je mnohem lepsi, nez v Driv3erovi, ale furt je dost debi*ni. Auto se chova velice divne, avsak uz se DAJI ridit. Priserne jsou ovsem kolize. Pri naraz v rychlosti 100km/h z auta odpadlo par plisku a dodavka do ktere jsem narazil odletela asi 50 metru daleko.

Stale je mozne zpomalit pri jizde cas a kochat se "filmovym" pohledem (coz je ovsem pouze na kochani, nebot se pri tom neda smysluplne ridit). Pri narazech vam silne UBYVA zivot (cili par ostrejsich bouracek a konec). Policie je mene agresivni. Jakmile vylezete z auta vsechno se jen zhorsi. Pesky to jde pooomalu. Prejede vas auto a jste kaput. Bohuzel bojovy element nebyl v demu pritomen.

Hra se odehrava v New Yorku (mapa je celkem mala), ovsem mesto je dosti graficky hnusne,mrtve a plne prazdnych mist. Tohle vsechno bych byl schopen zkousnout, diky skvelemu a uzasnemu rezizerskem rezimu (proto jsem si taky Driv3r kopil, misto stresu s misi jsem si tocil filmy). Ovsem POZOR! Rezizersky mod NENI pritomen!!! Grrrrr. Tim to u me Driver:PL prohral na plne care (a zalezl nekam za Getaway a True Crime2). NEcekal sjem SA, ale tohl me zaskocilo. FUJ! Lepsi mi pripadal uz Driv3r.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2006 17:44 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
ad kolize:

IMHO je to ve všech hrách strašně přehnané - vždyť ve skutečnosti se auto většinou i po malém "ťukesu" už nerozjede. A když navíc chybí model poškození, nestojí už to za nic...

Na druhé straně, takové GTA by se s reálným modelem poškození hrát asi nedalo. O unikátních skocích ani nemluvě :mrgreen:

ad Driver:

hrál jsem akorát jedničku (fullka byla ve Score), ale více mě bavilo obyčejné ježdění než plnění misí... už asi 5. nebo 6. jsem neudělal (neskutečně mě sr*li ti debilové pojicajti :X :X ). Dále jsem se přestal celým Driverem zaobírat a jde zcela mimo mě...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2006 18:03 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nejtezsi mise v prvnim driverovi jsou jen jednoduche hricky proti Driv3r. Pri teto hre opravdu tecou nervy.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2006 18:22 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Takže vlastně nic pro mě :mrgreen:

Mimochodem, na "rychlostní ježdění" se mi stejně asi nejvíce líbí Re-Volt (fullka z Levelu), konkrétně ta první trať v ulicích a v kanále Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2006 19:06 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
DaVca píše:
Reknu to rovnou. Velke Zklamani!.


Zklamani? Proc, ty jsi snad cekal kvalitni hru? Naivko... :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2006 22:44 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
Jedinný driver kterého jsem hrál ( a dohrál ) byla jedniča... trojku jsem zkoušel demo a učarovalo mi natolik, že jsem z toho byl slušně řečeno v "svislé díře ženy" několik dní....


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 bře 2006 20:29 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Gorgo píše:
Jedinný driver kterého jsem hrál ( a dohrál ) byla jedniča... trojku jsem zkoušel demo a učarovalo mi natolik, že jsem z toho byl slušně řečeno v "svislé díře ženy" několik dní....


v "svislé díře ženy" :rofl: :rofl: :rofl: :m :m :m To já sem Drivera jedna hrál ještě nedávno.. docela sranda.. na Driv3rovi mě bavilo akorát skákat ze svahů v autě.. :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 bře 2006 20:39 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
jj. V Nice byl hned po startu na vychodni casti velky utes nad morem vzdycky jsem skocil dolu a za mnou plno policaitu :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 bře 2006 20:45 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
DaVca píše:
jj. V Nice byl hned po startu na vychodni casti velky utes nad morem vzdycky jsem skocil dolu a za mnou plno policaitu :D


jj já sem jednou jel a skočil s tím autem dolů.. dopadl sem na kola a auto skoro v pohodě.. jedu, ujedu 2 metry a BUM policajt mi spadnul přímo na střechu.. sem měl z auta docela kabriolet no :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 bře 2006 17:16 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Dnes jsem to zkusil jeste jednou a jedna vec me poradne udivila. Policiste se vas nesnazi zatknout! Nevim, zda to byla jen chyba dema, ale kdyz me pronasleduji a ja zastavim tak do me narazeji tak dlouho dokud me auto nezacne coudit, pak vystoupi a zurive do vozu strili dokud nevybouchne... Prapodivne


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 bře 2006 18:03 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Hm, takže od jedničky se nic nezměnilo - stejní pitomci :X


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 bře 2006 18:12 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
DaVca píše:
Dnes jsem to zkusil jeste jednou a jedna vec me poradne udivila. Policiste se vas nesnazi zatknout! Nevim, zda to byla jen chyba dema, ale kdyz me pronasleduji a ja zastavim tak do me narazeji tak dlouho dokud me auto nezacne coudit, pak vystoupi a zurive do vozu strili dokud nevybouchne... Prapodivne


LOL.. lamy.. :m a když vystoupíš z auta a utíkáš tak tě přejedou nebo vytáhnout ten svůj anál z latexovejch sedaček policejního auta? :m :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 bře 2006 19:33 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Pokud vystoupis vylezou tez a zacnou zurive strilet (a to treba pul metru od tebe). Hlavne je uzasne, ze kdyz te prejede auto tak to toho pitomce zabije (jen si vzpomente kolikrat vas v GTA prejeli)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 bře 2006 20:01 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
DaVca píše:
Pokud vystoupis vylezou tez a zacnou zurive strilet (a to treba pul metru od tebe). Hlavne je uzasne, ze kdyz te prejede auto tak to toho pitomce zabije (jen si vzpomente kolikrat vas v GTA prejeli)


lol to se ani nedá spočítat kolikrát mě sejmula třeba i tramvaj :m .. Driver je možná tím přejetím a následnou smrtí realistyčtější ale stejně na ho*no.. když chci reálnou hru tak si pudu skočit z mostu (NEBERTE TO VÁŽNĚ! :wink: ) :m tohle není to co lidi chtěj :? :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz