Právě je 23 kvě 2024 16:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Boiling Point
PříspěvekNapsal: 19 srp 2005 09:10 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nemáte/nezkoušel to někdo? Docela bych byl zvědavej na svět 25*25km, když GTASA má jen 6*6... Možná těch 299Kč risknu.

Pokud to někdo máte/znáte - vaše dojmy sem!

(první verze hry má prý ohromné množství chyb, které opravuje velký - skoro 200megový - patch. CZ verze, co má vyjít dnes nebo zítra, má být už vč. toho patche)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Boiling Point
PříspěvekNapsal: 19 srp 2005 09:15 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2005 18:07
Příspěvky: 471
siSINka píše:
Nemáte/nezkoušel to někdo? Docela bych byl zvědavej na svět 25*25km, když GTASA má jen 6*6... Možná těch 299Kč risknu.

Pokud to někdo máte/znáte - vaše dojmy sem!

(první verze hry má prý ohromné množství chyb, které opravuje velký - skoro 200megový - patch. CZ verze, co má vyjít dnes nebo zítra, má být už vč. toho patche)
Já taky uvažuju o koupi týhle hry, za těch 299Kč není co řešit. Škoda že to není rovnou s českým dabingem. Doufám že po aplikaci toho patche už to není tak náročný na HW, bych to s tou svoji šunkou neutáh.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Boiling Point
PříspěvekNapsal: 19 srp 2005 15:10 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
Carrera píše:
siSINka píše:
Nemáte/nezkoušel to někdo? Docela bych byl zvědavej na svět 25*25km, když GTASA má jen 6*6... Možná těch 299Kč risknu.

Pokud to někdo máte/znáte - vaše dojmy sem!

(první verze hry má prý ohromné množství chyb, které opravuje velký - skoro 200megový - patch. CZ verze, co má vyjít dnes nebo zítra, má být už vč. toho patche)
Já taky uvažuju o koupi týhle hry, za těch 299Kč není co řešit. Škoda že to není rovnou s českým dabingem. Doufám že po aplikaci toho patche už to není tak náročný na HW, bych to s tou svoji šunkou neutáh.

Heh, no ja sem koukal na ty pozadvaky doslava s otevrenou hubou. Prej je to bohuzel doopravdy tak ze je potreba takhle silny stroj


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 srp 2005 21:23 
Homie
Homie

Registrován: 02 čer 2005 17:40
Příspěvky: 97
Tuhle hru bych si docela rat koupil, ovsem v nejblissi dobe rozhodne ne... ted sem zamerenej na GTA a k tem pozadavkum sou dost vysoky ale me by to melo fungovat v pohode(i kdyz to bude tesny)

PS:sem pisi pozadavky hry... Windows 2000, XP, procesor 1800MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 5.00GB volno na disku, DVDROM, grafická karta GeForce 3 a vyšší (GeForce 4 MX není podporovaná)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2005 14:20 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
six píše:
Tuhle hru bych si docela rat koupil, ovsem v nejblissi dobe rozhodne ne... ted sem zamerenej na GTA a k tem pozadavkum sou dost vysoky ale me by to melo fungovat v pohode(i kdyz to bude tesny)

PS:sem pisi pozadavky hry... Windows 2000, XP, procesor 1800MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 5.00GB volno na disku, DVDROM, grafická karta GeForce 3 a vyšší (GeForce 4 MX není podporovaná)

lol tak naprosto presne splnuju ramku, a kartu. Tak to bych si moc nezahral :lol:
A jest eby to chtelo doporuceny


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2005 19:49 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2005 20:02
Příspěvky: 397
Bydliště: Poprad
ja by som si to tiez kupil ale zial nemam ceske koruny . ja som slovaák ... zasratý východňár z pod taťier


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2005 20:08 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2005 18:07
Příspěvky: 471
kenny01 píše:
lol tak naprosto presne splnuju ramku, a kartu. Tak to bych si moc nezahral :lol:
A jest eby to chtelo doporuceny
No tý doporučený konf. co uváděj bych už vůbec nevěřil - na spoustě fór si stěžuje tolik lidí s několikrát výkonějším kompem než je ta "doporučená", kámošovi to taky jede strašně - má AMD Athlon 64 3800+ , 1,5GB RAM a GF 6800GT a rikal ze to hraje na stredni detaily - a stejne ma fps tak kolem 20-25 což je hrozný. Je vidět že ani ten patch nepřinesl zlepšení v optimalizaci. :(


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2005 20:12 
Homie
Homie

Registrován: 02 čer 2005 17:40
Příspěvky: 97
No snad vydaj jeste nejakej patch


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 13:19 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Lukaso: to mě zajímá...

1) máš českou verzi? (tu s implementovaným patchem)
2) náročnost na hw - srovnej s GTASA
3) bugy, padavost,...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 14:29 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Lukaso: to mě zajímá...

1) máš českou verzi? (tu s implementovaným patchem)
2) náročnost na hw - srovnej s GTASA
3) bugy, padavost,...


1) čekou verzi mám ale ne s dabingem a je s patchem, koupil jsem jí na http://www.topcd.cz (sorry za reklamu) a nebo se dá koupit v čechách a na slovensku na http://www.cdprojekt.cz (zase sorry za reklamu)

2) je to náročnejší na hw víc než SA. Mám AMD 1.7Ghz, 512 RAM a grafiku 128 MB Radeon 9700 (nebo 9600 teď nevim přesně) a při středních detailech se s to seká jak prase. Při nejnižších je to docela v pohodě, ale jsou místa kde se to taky seká (hlavně ve městech)

3) bugy jsem zatím nenašel, všechno šlo v pohodě. Akorát když jsem odkryl kus mapy a savenul a pak zase loadnul tak jsem území měl odkrytý ale mapa byla skoro jako na začátku (jen zobrazení)

Každopádně tuhle hru doporučuju, je to fakt náklep. Sice auta nejsou moc propracovaný a občas se chovají divně (ale to v GTA taky že :lol: ) ale zato lidi jsou dost dobře naanimovaný a můžeš s každým pokecat. Když někoho sejmeš tak ho můžeš prohledat (styl RPG) a vzít si co chceš (od masovýho koláče až po AK 47). Myslím si že ta cena za hru je fakt bomba (kor když je to na DVD) za 299,- je to fakt zadáčo. DOPORUČUJU !

Jen si budu muset asi koupit silnější "procák". Tak 2,8ka bude stačit úúúúplně v pohodě Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 18:18 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
no, ja o tom uz take uvazoval, ale nevim nevim, jak to utahnu.. mam:
2,8Ghz AMD Athlon
512MB RAM
256 MB GeForce FX 5500 (8x antialiasing max, 4x pipelines, myslim)
jenze i s 256 MB Grafikou se mi seka napriklad SA (coz pokladam za nesmysl) tak nevim, mozna je to RAMkou - takovy DOOM3 jede na 2. nejvyssi detaily naprosto bez potizi...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 zář 2005 08:01 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Wolfest píše:
no, ja o tom uz take uvazoval, ale nevim nevim, jak to utahnu.. mam:
2,8Ghz AMD Athlon
512MB RAM
256 MB GeForce FX 5500 (8x antialiasing max, 4x pipelines, myslim)
jenze i s 256 MB Grafikou se mi seka napriklad SA (coz pokladam za nesmysl) tak nevim, mozna je to RAMkou - takovy DOOM3 jede na 2. nejvyssi detaily naprosto bez potizi...


S tímhle bys to teoreticky měl utáhnout v pohodě na střední detaily, jelikož se vždy řídím doporučenou konfigurací (ne minimální !) a ta je Pentium IV 3 Ghz, 512 až 1024 MB RAM, 64 nebo 128 MB Grafika. Zajímavý je, že v manuálu ke hře je psáno u minima i doporuč. že uživatel musí mít CD-ROM, ale hra je na DVD :lol: Jinak minimum je prý P IV nebo AMD 1,7 Ghz, 128 RAM MB a 64 MB grafika. Na tom to sice spustit jde, ale na loadingu se čeká cca minutu a půl a pohyb po městě je dost sekaný. No a o jízdě v autě a střílení ani nemluvě.

Ale je to supr. Hodně mi to připomíná Postal 2 (navíc s možností jezdit v autech a prohánět se ve vrtulnících).
Stala se mi taková věc, co mě fakt dostala. Měl jsem znepřátelenou CIA a pracoval pro vládu a šel po mě vojenský vrtulník a najednou hlášení že mě vidí a bude střílet a v tom přílétl vládní vrtulník a sundal ho ! Fakt hustý !!!

Jo a na tý konfiguraci co mám se mi GTA na plný detaily v režimu 1024x768 seká pouze když jsem na dálnici a "sejde" se tam tak 10-12 aut (no prostě kolaps ala Kobra 11), nebo když hustě prší.

PS: Sorry za dlouhý příspěvek, trochu sem se rozkecal


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 zář 2005 19:42 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
vyborne, diky.. asi o tom zacnu vazneji uvazovat ;)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 zář 2005 18:30 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
tak panove.. prave vkladam DVD Boiling Point za krasnych 199Kc z Carrefouru.. dam vedet ;)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 zář 2005 20:57 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Wolfest píše:
tak panove.. prave vkladam DVD Boiling Point za krasnych 199Kc z Carrefouru.. dam vedet ;)
Fakt 199 ? Tak to je ještě o stovku milejší Z)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz