Právě je 28 bře 2024 12:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 00:43 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2005 19:40
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
siSINka píše:
Hm, pominu situaci, že bych chtěl hrát GTA někde na cestách nebo vicíse na štangli v tramvaji. O to nestojím. Na PC mám svoje velké GTA (3), PSPčkář na svém 5*7 displeji svoje jiné GTA (3). Že tam jsou jiné mise a motorky? Co je to jiného než předělávka? Stejné město (možná ne tak detailní), jiné mise (místo "zabij týpka, co je na mapě vpravo" je "zabij týpka , co je na mapě vlevo") - prostě GTA3 v jiném kabátě a prachmizerném rozlišení. A se šíleným konzoloidním ovládáním.

Taky čistě můj názor... A až někdy vyjde San Andreas v mobilu a JC místo černý bude žlutý, taky se z toho nepos***


Docela mě to připadá jako by jsi mi cpal, že SA a VC je to to samý :roll:
Edited: Vyjma toho mesta


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 00:51 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Ne, samozřejmě ti nic necpu. Jen mě osobně hraní na pidimonitoru nijak neuspokojuje a neláká.

Pokud by nové mise vyšly na PC, jako pokračování nebo jiná dějová linie 3/VC, samozřejmě bych do toho šel. Ale pořizovat si nějaký další krám a na něj předražené hry - to mě vůbec neláká a nezajímá...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 00:55 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 12 říj 2005 19:36
Příspěvky: 59
siSINka píše:
Hm, pominu situaci, že bych chtěl hrát GTA někde na cestách nebo vicíse na štangli v tramvaji. O to nestojím. Na PC mám svoje velké GTA (3), PSPčkář na svém 5*7 displeji svoje jiné GTA (3). Že tam jsou jiné mise a motorky? Co je to jiného než předělávka? Stejné město (možná ne tak detailní), jiné mise (místo "zabij týpka, co je na mapě vpravo" je "zabij týpka , co je na mapě vlevo") - prostě GTA3 v jiném kabátě a prachmizerném rozlišení. A se šíleným konzoloidním ovládáním.

Taky čistě můj názor... A až někdy vyjde San Andreas v mobilu a JC místo černý bude žlutý, taky se z toho nepos***


Boze, nejdriv si to zahraj, pak neco kecej :roll: Placas tady paty pres devaty s prd vo tom vis. Btw ja mam PSP i LCS a doma GTA 3 tak vim jakej je v tom rozdil nez budes psat ze o tom taky nic nevim....

PS: kdyby ta tvoje teorie (napr s tema typkama atd - hodne trapne) byla spravna, tak SA je uplne to samy jako GTA 3, jenom jine mesto ale vlastne ''predelavka'' A preszan jebat do PSP kdyz ho nemas, to uplnw nesnasim. Zadnej kram to sakra neni, nevim kdes to zase cet. Mini displejicek - do haje zase rikam zahraj si na tom, vyzkousej to :roll: Ma to 16 milionu barev a rozliseni 480x272 na to ze to je handheld! Nesnasim kdyz nekdo kritizujeneco co nema/nezna.


Naposledy upravil Exhaust dne 11 črc 2006 01:00, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 00:55 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2005 19:40
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
siSINka píše:
Ne, samozřejmě ti nic necpu. Jen mě osobně hraní na pidimonitoru nijak neuspokojuje a neláká.

Pokud by nové mise vyšly na PC, jako pokračování nebo jiná dějová linie 3/VC, samozřejmě bych do toho šel. Ale pořizovat si nějaký další krám a na něj předražené hry - to mě vůbec neláká a nezajímá...


Mno jasne, ja s tebou souhlasim. Ja ti nerozmlouval ze se vyplati kupovat PSP kvuli tomu atd. Ja se jen zastaval nazoru ze GTA LCS je originalni plnohodnotny dil GTA, akorat se proste odehrava ve stejnem meste jako GTA III :| .


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 01:05 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Exhaust: ano, SA je samozřejmě předělávka (nebo nastavování) 3/VC - akorát je větší, můžeš plavat, chodit do posilovny, bufetů, nechat se oholit či potetovat, či odkráglovat svou galánku.

A GTA4 v tom bude pokračovat. Nic jiného hráči totiž nechtějí! Jiné město, jiná "zápletka" a mise, ale princip je pořád stejný. PSP verze mě nelákají z několika důvodů, které zde pořád opakuji: prťavý "monitor", šílené ovládání, drahý (a na nic jiného nepoužitelný) krám a ještě dražší hry. Znova: na PC bych si LCS či VCS rád zahrál - ale handheld verze mě vůbec nelákají.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 01:07 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 12 říj 2005 19:36
Příspěvky: 59
siSINka píše:
Exhaust: ano, SA je samozřejmě předělávka (nebo nastavování) 3/VC - akorát je větší, můžeš plavat, chodit do posilovny, bufetů, nechat se oholit či potetovat, či odkráglovat svou galánku.

A GTA4 v tom bude pokračovat. Nic jiného hráči totiž nechtějí! Jiné město, jiná "zápletka" a mise, ale princip je pořád stejný. PSP verze mě nelákají z několika důvodů, které zde pořád opakuji: prťavý "monitor", šílené ovládání, drahý (a na nic jiného nepoužitelný) krám a ještě dražší hry. Znova: na PC bych si LCS či VCS rád zahrál - ale handheld verze mě vůbec nelákají.


Skvely, dobre, vim proc to nechces, ale nepis prosimte o PSP jako o kramu. pidi-monitoru atd., docela to nepotesi.... Kdyby neco PSP se da vyuzit na hoodne veci, nejenom na hrani


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 01:08 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2005 19:40
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
siSINka píše:
Exhaust: ano, SA je samozřejmě předělávka (nebo nastavování) 3/VC - akorát je větší, můžeš plavat, chodit do posilovny, bufetů, nechat se oholit či potetovat, či odkráglovat svou galánku.

A GTA4 v tom bude pokračovat. Nic jiného hráči totiž nechtějí! Jiné město, jiná "zápletka" a mise, ale princip je pořád stejný. PSP verze mě nelákají z několika důvodů, které zde pořád opakuji: prťavý "monitor", šílené ovládání, drahý (a na nic jiného nepoužitelný) krám a ještě dražší hry. Znova: na PC bych si LCS či VCS rád zahrál - ale handheld verze mě vůbec nelákají.


Co se týče toho ovládání. Co ti na něm vadí :?: Ja osobne jsem byl prekvapen kdyz jsem zjistil je ta mala cerna vecicka v levem dolnim rohu PSP je analogová páčka :lol: :lol: . Jinak když jsem to vzal tak mi to připadalo skoro jako když držim dualshock2 :) .


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 01:18 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nikdy mě konzole a jejich ovládání neoslovilo. Mám rád klávesnici a myš a ne jakési čtyř/osmi-směrové joysticky.

Hraní s PSP by mi (svým stylem ovládání) nápadně připomíná hraní na sovětských "počítačích" (zajíček chytá vajíčka do čapky, chobotnice loví potápěče) za 65 Kčs.

Opět opakuju, je to můj osobní názor - zhazovat technické parametry PSP v rámci možného tím nechci. Pro mě je 1280*1024 prostě více než 4xx*2xx; kdysi jsem někde tady počítal rozdíl v počtu pixelů - asi 21krát...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 01:23 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 12 říj 2005 19:36
Příspěvky: 59
Hh na tohle se neda napsat nic jinyho nez LOL a ROFL :lol: :D PSP jako SOvetske pocitace za 65Kcs, to je jako prirovnat Porsche Carrera GT ke Skode 120 :D Tady to nekdo uz pise jenom aby me nastval, nic jinyho :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 01:32 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Naštvat tě nechci. Kdybys to četl pořádně - píšu o ovládání. Prostě ty křížové džojstiky nesnáším (neumím s nima kvedlat) a 4 (či kolik) miniaturních (v poměru ke klávesnici) tlačítek mi nestačí...

Nejsem hračička, co musí furt někde na něčem trošku větším než mobil něco hrát. A bylo by mi líto peněz, které bych za to měl vyhodit (pokud bych si to měl kupovat).

Možná je tomu jinak v Praze mezi horními deseti tisíci (bohatý fotřík to synkovi samozřejmě koupí, aby se ho zbavil a nepřekážel mu ve shromažďování dalších prachů) - ale pro obyčejné děcka je to prostě nedostižný, drahý a z jejich hlediska i zbytečný krám. Pokud mají doma PC.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 01:39 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 12 říj 2005 19:36
Příspěvky: 59
siSINka píše:
Naštvat tě nechci. Kdybys to četl pořádně - píšu o ovládání. Prostě ty křížové džojstiky nesnáším (neumím s nima kvedlat) a 4 (či kolik) miniaturních (v poměru ke klávesnici) tlačítek mi nestačí...

Nejsem hračička, co musí furt někde na něčem trošku větším než mobil něco hrát. A bylo by mi líto peněz, které bych za to měl vyhodit (pokud bych si to měl kupovat).

Možná je tomu jinak v Praze mezi horními deseti tisíci (bohatý fotřík to synkovi samozřejmě koupí, aby se ho zbavil a nepřekážel mu ve shromažďování dalších prachů) - ale pro obyčejné děcka je to prostě nedostižný, drahý a z jejich hlediska i zbytečný krám. Pokud mají doma PC.


4 smery tam nejsou, neboj, to by se nedalo hrat :lol: Muzes s bootem normalne pohybovat do ''kruhu'' :wink: A rozmazlenej nejsem, neboj, tata by me v zivote nic nekoupil jen tak, zvlast takhle drahou vec....


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 02:11 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
kdybych nemel jine (lepsi) veci za co utracet tak do PSP jdu a mnyslim ze by tio z meho hlediska uplatneni naslo.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 09:43 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2006 13:38
Příspěvky: 1212
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Pc ma urcite lepsie ovladanie ako PSP alebo PS2 (to zameriavanie v GTA LCS sa neda vydrzat :( )


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2006 10:28 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 14:45
Příspěvky: 376
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: posila87cz
Tento thread ale neni o tom, jestli je lepsi PSP, PS2 nebo PC, ani o tom, jestli vubec ma LCS smysle, ale je o tom, jak rozchodit LCS na PC...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz