Právě je 28 dub 2024 16:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Chcete, abych napsal další zážitek?
Anketa končí za 10 čer 2005 16:55
ano - dělej:) 69%  69%  [ 11 ]
ne - ble, takovej hnus 13%  13%  [ 2 ]
je mi to jedno 19%  19%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 16
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: My experience..
PříspěvekNapsal: 03 čer 2005 16:55 
Newbie
Newbie

Registrován: 03 čer 2005 15:39
Příspěvky: 3
Bydliště: Přerov
Takže:)

GTA:SA hraji na PS2 už docela dlouho a musím uznat, že je to skvělá hra - i když má i spoustu chyb (nebudu zde odpovídat na otázky typu "A jaké tam jsou chyby apod.).

Pravidelně sem budu psát mé nebo kamarádovy (hraje u mě SA docela často:) ) zážitky ze San Andreas.

Jdeme na to:

Asi před týdnem se ke mě stavil kamarád - tak jsem ho nechal zahrát San Andreas za mého super nabušeneho negříka (chodím pravidelne do posilovny, jezdím na kole, plavu). Tak jsem mu řekl, že tam je neudělatelná mise - musíte dojet na plaž a tam "vytančit" DJ system. Tak tam přijel, vystoupil z auta, děcka tam uzž pařila .. příjde k DJce a řekne ji, že chce půjčit ten jeji systém. Ona mu řekne ať zatančí..a je to..začíná hudba a vy se musite trefovat mačkanim specifickych tlačítek na gamepadu a tim paříte (raději sem nebudu psát, jak je to těžké se správně trefovat:/ ) - musíte nahrát 4000 bodů. Samozřejmě se to kamarádovi nepodařilo (měl asi 1900 bodů:) ) tak se nasral a všechny je tam vystřílel:) A co se nestalo?3 hvězdičky a policejní siréna v dáli...tak rychle skočil do vody a začal jim prchat ve vodě (rozuměj uplavaval jim)..

Potopil se a jen tak si pluje pod vodou, když v tom se kolem něj prožene delfí:) Vynoří se aby se nadechl (tímto svým potápěním mi krásně zvýšil objem plic) a v tom vychází slunce...nádhera!! Plave dál, zkouší rychlokraul:) apod. a v tom uvidí nehybnou loď. Tak na ni vyleze, borce hodí přes palubu a bum..4 hvězdičky a za pár minut (spíše sekund:) ) všude okolo helikoptéry. Nastala ukrutná pronásledovačka:) Tak kámoš rychle dojede k jakémusi břehu..vyskočí z lodi a zjistí, že je kdesi v opravdu divné oblasti - vypadalo to jako nějaký národní park:) Samozřejmě se nestihnul ani rozhlédnout a pokochat se jeleny a srnkami, které se tam zrovna hromadně pářili - kecám:) a už ho pronásledovali rangeři v teréních jeepech. Kamarád postřílí pár policajtů, kterým nedošlo, že jsou v autě ve větším bezepčí a ihned jim toto teréňáka zabaví a uniká. Jeho jízda po lese by se dala přirovnat k rally viděném v Colinovi 05. Krása:) Samozřejmě ho pronásledovali policajti a když už si myslel, že jim snad i ujede, jedno aut do něj narazilo a ..... kamarád letěl i s autem ze skály přímo do jakéhosi zálivu. Náraz do vody, policajti mrtví, můj CJ negřík živý (jak jsem psal, jsem nabušenej a straně moc toho vydržím). Tak rychle plave ke břehu a bum - nějaký policajt ho sejmul přímo z vrtulníku - a to byl kamarád přitom docela hluboko pod vodou. Toto jsem nepochopil, nestalo se mi to při hraní SA ani jednou:)

Enjoy..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 čer 2005 17:32 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 18:00
Příspěvky: 1710
Bydliště: 48°23'44.28"N 19°43'5.58"E
Oblíbené GTA: GTA IV
zaujimave


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 čer 2005 15:16 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 19:19
Příspěvky: 91
Bydliště: www.forum.gtasa.cz a Bratislava
zabavne a zaujimave

tu je navod na tu misiu http://www.stuckgamer.com/video_pages/g ... _wmv.shtml


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 čer 2005 15:23 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 19 kvě 2005 23:13
Příspěvky: 75
Bydliště: Opava
:arrow: dobrej clanek :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Díky..
PříspěvekNapsal: 05 čer 2005 18:19 
Newbie
Newbie

Registrován: 03 čer 2005 15:39
Příspěvky: 3
Bydliště: Přerov
Díky za ten "návod" na tu misi..

Už se opravdu hodně těším na PC verzi SA.
PS2 verze má kromě slabší grafiky především hlavní nevýhodu - zaměřování. Některé mise (jízda na motorce a sestřelování nepřátel, kteří nás pronásledují na motorkách a v autech) jsou díky zaměřování fakt obtížné - na PC si dovoluji říct, že bych mnou zmiňovanou misi udělal maximálně na podruhé - na PS2 jsem jí dělal tak 15x.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 čer 2005 21:34 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:50
Příspěvky: 179
Bydliště: Mladá Boleslav
Hmm tys ji udělal já ji dělal hodinu a nic Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2005 21:02 
Newbie
Newbie

Registrován: 10 čer 2005 20:54
Příspěvky: 1
Bydliště: Banska Bystrica
PO tych jelenoch sa nestihol poobzerat asi preto lebo tam ziadne niesu a tie 4 hviezdicky asi preto ze si sa nedostal este ani do 2 mesta a stim colinom 5 si to "trosku" prehnal


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2005 23:06 
Newbie
Newbie

Registrován: 03 čer 2005 15:39
Příspěvky: 3
Bydliště: Přerov
Tomas19 píše:
PO tych jelenoch sa nestihol poobzerat asi preto lebo tam ziadne niesu a tie 4 hviezdicky asi preto ze si sa nedostal este ani do 2 mesta a stim colinom 5 si to "trosku" prehnal


Za prvé - nauč se pořádně číst - a pokochat se jeleny a srnkami, které se tam zrovna hromadně pářili - kecám:)

Za druhé příliš inteligence jsi asi nepobral, co? - tie 4 hviezdicky asi preto ze si sa nedostal este ani do 2 mesta - ???

Za třetí - na to GTA:SA nemám moc času, takže když už si ho najdu tak se spíše jen tak ze srandy proháním městem, posiluju apod. - nějakou tu misi si zahraju jen občas.
Podle stylu, jakým jsi to napsal to vypadá, že SA hraješ (nebo jsi hrál) jen proto, aby jsi jej co nejdříve dohrál a potom mohl někde dělat "machry". Takový přístup jsem měl možná někdy ve 13ti letech u Prince z Persie.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 čer 2005 19:45 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2005 23:07
Příspěvky: 182
Bydliště: škola(bohužel), stadion a samozřejmě PC
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
jaktože už tp hraješ dlouho já chci taky já chci taky.COŽE?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 čer 2005 21:26 
Playa
Playa

Registrován: 13 čer 2005 22:10
Příspěvky: 35
Bydliště: Los Santos, San Andreas
Na PC je to děsně lehký!!! Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 črc 2005 23:22 
Hoodsta
Hoodsta

Registrován: 25 čer 2005 20:36
Příspěvky: 105
Bydliště: Ostrava
Tak tomu rikam super pribeh jeste nejaky by se hodili fakt super :wink: :wink: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2005 09:54 
BAN
BAN

Registrován: 26 kvě 2005 16:10
Příspěvky: 243
Čuss lidi nemáte někdo SAVE před tou misí v Liberty City(Marco Bystro) kdyžtak písněte na ICQ:195631464 Díkec!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 srp 2005 21:45 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
jakejkoliv sloh, napad, pointa, chybi.. nic moc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz