Právě je 13 kvě 2024 21:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 21:56 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2006 20:17
Příspěvky: 335
Bydliště: Konec světa.. :)
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
A teď já :lol: Vono toho je dost..
Takže, jako menší jsem závodil na kole s nějakým klukem v parku a že si to říznu přes trávu a předjedu, jenže nepochopitelně jsem neuhnul a prááásk strom, přímá rána a už jsem ležel, vstal jsem, oprášil se, přišla starší paní, jestli jsem v pořádku, ja kývnul a šel domů, nikdo do dneška neví o tom, co se stalo, přitom jsem měl dost viditelnou bouli na čele.. Mnu, pak jsem dvakrát narval auto při jízdě na kole, vždycky si pamatuju jen, jak letím přes auto a osmu na předním kole.. Jeden čas mi zase nefachaly brzdy a slítnul jsem do pylin, v takové Y křižovatce a z kopce, samozřejmě jen ten prach z toho a kamoši výtlem.. A nakonec jsme jezdili a srazil jsem kámoše na kole taky, těsně, když jelo auto, naštěstí jel pomalu. .Dneska se už jen smějem :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 22:51 
Ghetto Star
Ghetto Star
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2006 15:59
Příspěvky: 864
Bydliště: Trebeach City (NeHajek Ghetto)
Kurnik, tady je to samej sportovec :mrgreen:

No v devitce sme sli se spoluzakama domu a ja velkej pankac sem si vytlacoval na predlokti cary tupym nozem (nepreriz by ani papir :) ), ovsem pri chvilce nepozornosti sem nuz z ruky zvedal asi pod spatnym uhlem, ten se smeknul a ja koukal na svoje svalovy svazky (asi pul vteriny, pak se to zalilo krvi). Asi centimetr hluboka rana, 3,5 cetimetru dlouha, ozralej doktor dal jenom dva stehy, takze je to hodne znatelny :shock:

Jinej probeh: Par mejch kamosu melo par let zpatky punkovou kapelu. Meli koncert, tak sme se samosrejme vsici ozrali a pogovali (takovej ten tanec jak se mava rukama nohama, pada se na zem, rve a skace se :) ). Pri momentu euforie sem chytil myho asi 90ti kilovyho kamose kolem ramen a chvilku pogoval s nim, po rozpojeni tenhle ozralej kolos ztratil rovnovahu a dupnul botou znacky Gladiator na vnitrni stranu kotniku moji pravy nohy. Kotnik se mi vyvratil vic jak do uhlu 90ti stupnu, ovsem v tom stavu mi to nejak neprislo, tak sem se zvedl ze zeme, kam sem se odebral, a jal se pogovat znovu. Asi po 10ti minutach byla bolest tak nesnesitelna ze sem se sesunul k ohni a rozbrecel se ( :oops: ). Vysledek: Dvojita infrakce holenni kosti 2cm nad kotnikem, jelikoz sem vul tak to blbe srostlo (infrakce se nedaj znova lamat pokud sou tak blizko kloubu) a doted to napr. pri behu cejtim...:shock:

A neco ze sportu :D : 5 let zpatky sem delal zavodne downhill, takze sem docela uchyl na sjizdeni lesu a podobnejch veci :) V 15ti sme konecne vymenil svoje stary rozvrzany downhillovy kolo za freeridovej Specialized a hned prvni den sem jel projet do lesa prilehlyho k nasemu baracku. Tocil sem to na kopci mezi dva stromu a potreboval sem pribrzdit. Jelikoz sem byl na starym kole zvyklej na nefunkcni brzdy, vzal sem jak za predni ,tak i za zadni brzdovou packu. Pak sem jen cejtil jak se zadek myho kola ponekud rychle zveda, koutkem oka sme zahlid svoje zadni kolo, preskocil riditka a zaparkoval hlavou primo do jednoho ze stromu mezi ktery sem mel namireno. Kolo dopadlo zadnim presmykacem presne na pekne tvrdej kamen a presmikac se odporoucel mezi spice. Takze kolo cestovalo zpatky do obchodu na opravu a ja si sel koupit novou helmu :mrgreen:

JA kdyz uz si neco udelam ,tak kuriozne, jinak to snad ani nejde povazovat za zraneni :D :mrgreen: Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 22:51 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2005 21:22
Příspěvky: 1116
Bydliště: Neznámé
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
GFW/X360 Live Nick: Rood2k9
me jednou prejel vlak ale urazil mi jen nohu a ruku takze pohoda, pak sem zakop a spadl z mrakodrapu a taky me jednou srazilo letadlo


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2006 23:09 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Rood píše:
me jednou prejel vlak ale urazil mi jen nohu a ruku takze pohoda, pak sem zakop a spadl z mrakodrapu a taky me jednou srazilo letadlo
aha.. to vysvetluje tvoju yntelygenciu :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 pro 2006 00:17 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2006 18:01
Příspěvky: 1261
Bydliště: Liberec, CZ
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: NitramCZi
ja (asi pred 6-8 rokama) sem sel s rodicema po chodniku vedle garazi, ktere natirali novou barvou. ja se hezky dival, jak to natiraji, sel sem sel a najednou bum :lol: narazil sem hlavou do lampy :lol: nic se mi nastesti nestalo


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 pro 2006 00:50 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
jj to ja jednou jdu po ulici a z myho MP3 plajeru huci do usi SOAD...najednou bum...znacka :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 pro 2006 10:42 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 18:00
Příspěvky: 1710
Bydliště: 48°23'44.28"N 19°43'5.58"E
Oblíbené GTA: GTA IV
raz ked sme hrali preteky na bicykloch asi 200m rovna ulica nestal osa to mne ale kamosovi to je aj 8 rokov dozadu tka se hrali tie preteky a on na takom malo bicykli trafil obrubnik {neviem ako sa mu to podarilo } tak ho prehodilo a ty dotycny ktory byvali vedla v dome tam mali zasadene kvety tak ako ho prehodilo tak spradol hlavov do tych kvetov a este ho to asi 2m klzalo trakze im tam vyril tie kvety


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 pro 2006 14:39 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2006 13:38
Příspěvky: 1212
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Dajakú vážnejšiu nehodu som nemal, iba som pri jednej skoro prišiel o život:

Keď som mal asi desať rokov, rozhodol som sa, že skúsim ísť s bicyklom bez brzdenia zo strmého kopca pred ktorým bola hlavná cesta. Asi v polovici kopca som sa rozhodol, že zabrzdím, ale nanešťastie som zistil, že sa mi zasekli brzdy. Asi päť metrov pred hlavnou cestou (ktorá bola plná aut) bol našťastie piesok, na ktorom sa mi šmyklo koleso. Vydrbal som sa tesne pred hlavnou cestou a našťastie som mal iba oškreté ruky a nohy. Keby nebol pred cestou ten piesok, tak už tu asi nie som :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 pro 2006 17:21 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
Naštípnutý 2 kosti v levem palci na noze... odkop míče trošku nevyšel a v teniskach jsem misto do mice kopnul vsi silou do asfaltu... :?

Asi v 60 Km/h jsem si ustlal na motorce... holt zatacka a v ni jemnej sterk po zime... přední koleso trochu podjelo...

to samy se mi podarilo pred X (v tomto pripade X znaci pocet rimskymi cislicemi) lety na kole.. jen misto pravotocivy byla levotociva ... a v lete, v tricku s kratkym rukavem a v kratasech.. rychlost cca 30 kph.... mamina pak rejzakem vyndavala sterk z kolena...

a jako nejkurioznejsi byl asi seskok z prkna (sk8) pri speedu cca 40-45 km/h ... nasledna hyperextenze leveho kolena do uhlu cca 30 stupnu a nemoznost 3 hodiny chodit byla docela sranda... od te doby mi preskakuje meniskus.. holt se to tam trosku pocuchalo


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 pro 2006 15:32 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Gorgo píše:
...nasledna hyperextenze leveho kolena do uhlu cca 30 stupnu...


To asi bolelo :shock:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 pro 2006 17:14 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2005 14:44
Příspěvky: 1199
Bydliště: hospoda naproti baráku
..Nitram.. píše:
ja (asi pred 6-8 rokama) sem sel s rodicema po chodniku vedle garazi, ktere natirali novou barvou. ja se hezky dival, jak to natiraji, sel sem sel a najednou bum :lol: narazil sem hlavou do lampy :lol: nic se mi nastesti nestalo


něco podobnýho se mi stalo taky...sem šel po ulici, koukal po hezkejch babách a to, že přede mnou byla taky lampa sem si uvědomil až když sem tam měl obtisklej ksicht :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 pro 2006 17:28 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2005 19:52
Příspěvky: 2237
Xardas píše:
..Nitram.. píše:
ja (asi pred 6-8 rokama) sem sel s rodicema po chodniku vedle garazi, ktere natirali novou barvou. ja se hezky dival, jak to natiraji, sel sem sel a najednou bum :lol: narazil sem hlavou do lampy :lol: nic se mi nastesti nestalo


něco podobnýho se mi stalo taky...sem šel po ulici, koukal po hezkejch babách a to, že přede mnou byla taky lampa sem si uvědomil až když sem tam měl obtisklej ksicht :)


Jéé ty taky žiješ?? já už myslel že tě hospoda pohltila :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 pro 2006 23:38 
Ghetto Star
Ghetto Star
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2006 15:59
Příspěvky: 864
Bydliště: Trebeach City (NeHajek Ghetto)
Draghost píše:
Jéé ty taky žiješ?? já už myslel že tě hospoda pohltila :lol: :lol: :lol:
Pohltila, ale Xard se hrdinne propil na svobodu :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 led 2007 00:11 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2005 19:52
Příspěvky: 2237
Phoenix píše:
Draghost píše:
Jéé ty taky žiješ?? já už myslel že tě hospoda pohltila :lol: :lol: :lol:
Pohltila, ale Xard se hrdinne propil na svobodu :D


:lol: Ach ta jeho odvaha :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 led 2007 16:57 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
No nejkurioznejsi bylo, ze jsem vstaval z 40cm vysoke postele a zlomil si pri tom nohu. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz